| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 0.71 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 160×160 |
| Ona Nzira | IPS/Mahara |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 18×18 mm |
| Saizi yePaneli | 20.12×22.3×1.81 mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 65K |
| Kupenya | 350 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | RGB |
| Nhamba yePin | 12 |
| Mutyairi weIC | GC9D01 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | LED 1 ine machipisi machena |
| Voltage | 2.5~3.3 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
N071-1616TBBIG01-H12 igirazi re IPS TFT-LCD rakaita denderedzwa rine dhayamita ye 0.71-inch rine resolution ye 160x160 pixels. Iyi skrini ye round TFT ine IPS TFT-LCD panel yakavakwa ne GC9D01 driver IC inogona kutaurirana kuburikidza ne SPI interface.
N071-1616TBBIG01-H12 ndiyo IPS (In plane Switching) panel inoshandiswa, ine mukana wekuva ne contrast yakakwira, black background chaiyo kana display kana pixel yadzimwa uye viewing angle yakafara yeLeft:80 / Right:80 / Up:80 / Down:80 degree (yakajairika), contrast ratio 1,200:1 (yakajairika), kupenya 350 cd/m².
Voltage yemagetsi yeLCM inobva pa2.4V kusvika pa3.3V, kukosha kwakajairika kwe2.8V. Module yekuratidzwa yakakodzera zvishandiso zvidiki, zvishandiso zvinopfekwa, zvigadzirwa zvemagetsi zvepamba, zvigadzirwa zvichena, masisitimu evhidhiyo, nezvimwewo. Inogona kushanda patembiricha kubva pa -20℃ kusvika + 70℃ uye tembiricha yekuchengetera kubva pa -30℃ kusvika + 80℃.