| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 2.23 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 128×32 |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 55.02×13.1 mm |
| Saizi yePaneli | 62×24×2.0 mm |
| Ruvara | Chena/Bhuruu/Yero |
| Kupenya | 120 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvekunze |
| Chinongedzo | SPI yakaenzana/I²C/4-waya |
| Basa | 1/32 |
| Nhamba yePin | 24 |
| Mutyairi weIC | SSD1305 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +85 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
X223-2832ASWCG02-C24 igirazi re 2.23” COG Graphic OLED, rakagadzirwa ne resolution ye 128x32 pixels. Iyi module yegirazi re OLED ine divi re outline re 62×24×2.0 mm uye saizi ye AA 55.02×13.1 mm;
Module iyi yakavakirwa mukati neSSD1305 controller IC; inogona kutsigirwa nema "parallel", 4-line SPI, uye I²C interfaces; supply voltage ye logic i3.0V (yakajairika), 1/32 driving duty.
X223-2832ASWCG02-C24 iCOG structure OLED display, iyi OLED module yakakodzera maapplication epamba akangwara, financial-POS, handheld instruments, intelligent technology devices, mota, smart fearable, medical instruments, etc. Iyo OLED module inogona kushanda patembiricha kubva -40℃ kusvika +85℃; tembiricha yayo yekuchengetera inotangira -40℃ kusvika +85℃
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 140 cd/m²;
4. Chiyero chepakati pemhando yepamusoro (Dark Room): 2000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS);
6. Kupisa Kwekushanda Kwakafara;
7. Kushandiswa kwesimba kushoma.
Takatanga kugadzira sikirini diki yeOLED ye 2.23-inch, inova chigadzirwa chitsva chinosanganisa tekinoroji yemazuva ano nedhizaini diki.
Iyi module yeOLED display ine saizi diki yechidzitiro che 2.23 inches chete, zvichiita kuti ive yakakodzera maapplication ane nzvimbo shoma. Kunyangwe iri diki, module yedisplay ine resolution inoshamisa ye 128x32 dot, ichivimbisa kuratidzwa kwakajeka uye kwakapinza kweruzivo.
Tekinoroji yeOLED inoshandiswa mumodule iyi yekuratidza inoita kuti mufananidzo uve wakanaka, mavara akajeka uye musiyano usingaenzaniswi. Tekinoroji yeOrganic light-emitting diode (OLED) inobvisa kudiwa kwemwenje wekumashure, nokudaro ichivandudza mashandiro esimba uye inobvisa mukana wezvinetso zvine chekuita nemwenje wekumashure zvakaita sekubuda ropa kwemwenje wekumashure.
Chimwe chezvinhu zvinonyanya kukosha pachidzitiro ichi cheOLED display module ndechekuti chinoshanda zvakasiyana-siyana. Ungave uri kugadzira zvinhu zvinopfekwa, zvemagetsi zvidiki, kana zvishandiso zvepamba zvakangwara, module iyi inogona kubatanidzwa zvakanaka mudhizaini yako. Inoenderana nema microcontroller akasiyana-siyana uye huwandu hwayo hwemagetsi hwakakura zvinoita kuti ive yakakodzera kune akasiyana maapplication.
Chidzitiro cheOLED che 2.23-inch chinopawo kuoneka kwakanaka kubva kumativi ese, zvichiita kuti zviri mukati mako zvirambe zvakajeka uye zvichiverengwa kunyangwe mumamiriro ekunze akaoma. Izvi zvinoita kuti zvive zvakanaka kune zvishandiso zvekunze kana zvishandiso zvinoda kutariswa kubva kumativi akasiyana.
Pamusoro pezvo, module iyi yekuratidzwa yakagadzirirwa kubatanidzwa zviri nyore, ine interface iri nyore iyo inobatanidzwa zviri nyore nemasisitimu ako aripo. Saizi yayo diki uye dhizaini yayo yakareruka zvinoita kuti ikwanise kubatanidzwa zviri nyore mune chero purojekiti pasina kukanganisa mashandiro.
Zvose pamwe chete, sikirini yeOLED module diki ye 2.23-inch inochinja-chinja mutambo mune tekinoroji yekuratidza. Kupenya kwayo kunoshamisa, mavara anopenya, uye kuenderana nemapurogiramu akasiyana-siyana zvinoita kuti ive sarudzo yakakwana kune vagadziri vari kutsvaga mhinduro yekuratidza yepamusoro. Nekuda kwechimiro chayo chidiki uye kushanda kwayo kwepamusoro, iyi module yekuratidza ichachinja maonero edu uye mashandiro edu nemidziyo yemagetsi.
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 140 cd/m²;
4. Chiyero chepakati pemhando yepamusoro (Dark Room): 2000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS);
6. Kupisa Kwekushanda Kwakafara;
7. Kushandiswa kwesimba kushoma.