| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 2.76 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 480×480 |
| Ona Nzira | IPS/Mahara |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 70.13×70.13 mm |
| Saizi yePaneli | 73.03 ×76.48 ×2.35 mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 262K |
| Kupenya | 450 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | MIPI |
| Nhamba yePin | 15 |
| Mutyairi weIC | ST7701S |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | LED ine machipisi machena mana |
| Voltage | 3.0~3.6 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
TFT276B009 igirazi re IPS TFT-LCD rakatenderera rine dhayamita ye 2.76-inch rine resolution ye 480x480 pixels. Iyi skrini ye TFT yakatenderera ine IPS TFT-LCD panel yakavakwa ne ST7701S driver IC inogona kutaurirana kuburikidza ne MIPI interface.
TFT276B009 ndiyo IPS (In plane Switching panel), ine mukana wekuona musiyano mukuru, dema rechokwadi kana display kana pixel yadzimwa uye angle yakafara yekuona kubva kuruboshwe:85 / Kurudyi:85 / Kumusoro:85 / Kudzika:85 dhigirii (yakajairika), chiyero chekuenzanisa 1,200:1 (yakajairika), kupenya 450 cd/m² (yakajairika).
Voltage yemagetsi yeLCM inobva pa3.0V kusvika pa3.6V, kukosha kwakajairika kwe3.3V. Module yekuratidzwa yakakodzera zvishandiso zvidiki, zvishandiso zvinopfekwa, zvigadzirwa zvemagetsi zvepamba, zvigadzirwa zvichena, masisitimu evhidhiyo, nezvimwewo. Inogona kushanda patembiricha kubva pa -20℃ kusvika + 70℃ uye tembiricha yekuchengetera kubva pa -30℃ kusvika + 80℃.
TFT276B009 haina touch panel, zvichiita kuti ive nedhizaini yakachena uye iri nyore kushandisa. Iyi ficha inoita kuti ive yakakodzera maapplication asingade touch functionality uku ichiramba ichiratidza kuti skrini yacho ine mhando yepamusoro.
Tichikupai skrini ye 2.76-inch diki ine denderedzwa ine madotsi 480×480 TFT LCD, inova mhinduro yakakwana kune zvese zvamunoda pakuratidza. Nehukuru hwayo hudiki uye skrini ine resolution yepamusoro, module iyi inopa ruzivo rwakanaka rwekuona kune akasiyana maapplication.
Iyi TFT LCD display module screen ine dhizaini yakatenderera ine dhayamita ye 2.76 inches, zvichiita kuti ive yakakodzera michina ine nzvimbo shoma. Kunyangwe iri diki, ine skrini yepamusoro ye 480×480 dots, ichivimbisa mifananidzo yakajeka uye yakapinza. Ungave uchigadzira smartwatch, mudziyo wepamba wakangwara, kana chero chimwe chigadzirwa chemagetsi chidiki, iyi module ichakwana zvakanaka mudhizaini yako uku ichipa mashandiro akanaka ekuona.
Module iyi inoshandisa tekinoroji yepamusoro yeTFT LCD kuti ive nechokwadi chekuti mavara akajeka, musiyano wakapinza uye maengile ekuona akanaka. Ungave uri mumba kana panze, chiratidziro chinoramba chichionekwa zvakajeka, zvichiita kuti mushandisi awane ruzivo rwakakwana munzvimbo chero ipi zvayo. Module iyi inobatanidzawo mashandiro ekubata-bata, zvichibvumira vashandisi kuti vagone kutaurirana nechiratidziro zviri nyore.
Module iyi haingopi chete mashandiro akanaka ekuona, asiwo inochinjika uye iri nyore kubatanidza mune chero sisitimu. Ine dhizaini iri nyore yekubatanidza uye kutamba yakakodzera vese vane ruzivo uye vatsva vanogadzira. Module iyi inoenderana nemhando dzakasiyana dzema microcontrollers uye inogona kubatanidzwa zvakanaka muhurongwa hwako huripo.
Pamusoro pezvo, sikirini ye 2.76-inch small-size circular 480×480 dot TFT LCD display module ine simba rakasimba uye yakavimbika. Inokwanisa kumira mumamiriro ezvinhu akaomarara ekushanda uye inopa hupenyu hwebasa hurefu, zvichiita kuti chigadzirwa chako chirambe chichishanda uye chichitaridzika zvakanaka kwenguva yakareba.
Muchidimbu, sikirini ye 2.76" diki yakatenderera ine 480×480 dots TFT LCD display module isarudzo yakakwana yemidziyo yemagetsi midiki inoda kuratidzwa kwepamusoro-soro. Saizi yayo diki, tekinoroji yepamusoro, kushanduka-shanduka uye kugara kwenguva refu zvinoita kuti ive Sarudzo yakanaka kune vagadziri nevagadziri. Wedzera ruzivo rwechigadzirwa chako neiyi module yakakosha.